Postup pro připojení do operačního systému Android

Způsob připojení Zoner Cloud Disku v OS Android může být lehce odlišný v závislosti na distribuci operačního systému, kterou používáte.

Obecně je potřeba si stáhnout některý program pro umožnění spojení s online diskovým prostorem přes protokol CIFS/SMB někdy nazývaný populárně Samba protokol.

Takové utility naleznete na Google Play klíčovými slovy SMB mount, či CIFS manažér apod.

Nastavení připojení

Adresa serveru, stejně jako uživatelské jméno a heslo vám bylo doručeno v závěrečné zprávě o zřízení vašeho Zoner Cloud Disk programu. Dále tyto informace naleznete na záložce Technické parametry, v detailu služby Zoner Cloud Disk ve vašem Centru administrace.

Další informace

Prestože je Zoner Cloud Disk připojen jako síťová jednotka ve Vašem zařízení, mějte na paměti, že je připojen přes síť internet a rychlost přenosu dat je tedy závislá na rychlosti Vašeho internetového připojení.

• Připojení k Zoner Cloud Disku v systému Android vyžaduje mít aktivní data, což může zpoplatňovat poskytovatel vašeho tarifu!

• Připojení, které tu je popsáno není šifrované, používejte jej tedy pouze v sítích, které dobře znáte. Pokud upřednostňujete bezpečné připojení použijte protokol FTPS!

Tým ZonerCloud
Web: www.zonercloud.cz
E-mail: admin@zoner.cz