Co je to Cloud Mail a k čemu ho využívat

Služba Cloud Mail je určena pro provoz neomezeného počtu e-mailových účtů s maximálním zabezpečením pošty proti virům, spamu a phishingu.   S Cloud Mailem neplatíte za provoz jednotlivých e-mailových účtů tak, jak je to u řady konkurenčních cloudových služeb. Provozovatelům vlastních mailových serverů zase sníží náklady za hardware a administrátory.

 

 

Bezpečnost na prvním místě

Cloud Mail přináší bezprecedentní zabezpečení uživatelů. Všechny zprávy jsou chráněny trojitou ochranou Zoner AntiViru, který vytváří ochranný štít proti virům, spamu i phishingu. Naše vlastní heuristika se zaměřuje na takzvané Zero-day zranitelnosti a je odladěna pro domácí prostředí; rozpozná reálné hrozby ještě dříve, než se dostanou do vaší schránky.

U emailové služby Cloud Mail i Cloud Newsletter nabízíme nastavení SPF záznamu a zřízení DKIM (Domain Keys Identified Mail), která díky digitálnímu podpisu dokáže jednoznačným způsobem ověřit pravost e-mailových zpráv. Jde o technologii pro zvýšení důvěryhodnosti emailů, která napomáhá odhalení podvržených zpráv.

 

K čemu není služba Cloud Mail určena

• Služba Cloud Mail není určena pro jednotlivce, zaměřuje se na náročnější zákazníky a zejména firmy. Pro koncové zákazníky a menší společnosti doporučujeme naše standardní webhostingové služby E–mail a E–mail PRO.

Odesílání hromadných obchodních sdělení a newsletterů řeší služba Cloud Newsletter a dovoluje Vám využívat odesílání elektronické pošty v maximální míře.

• Cloud Server není určen k zasílání spamů, tzv. nevyžádané pošty. V případě porušení této podmínky bude SMTP server deaktivován bez nároku na vrácení uhrazených služeb.

Kde si zřídím Zoner Cloud Mail?

Pro zřízení Zoner Cloud Mailu navštivte web ZonerCloud.cz, kde nabízíme kvalitní cloudová řešení, virtuální servery a další užitečné serverové služby!

 

Tým ZonerCloud
Web: www.zonercloud.cz
E-mail: info@zonercloud.cz