Co je to Cloud Disk a k čemu ho využívat

Zoner Cloud Disk je moderní a neustále dostupná služba, která vám umožní mít svoje data dosažitelná kdekoliv se zrovna nacházíte. S možností mít 100 GB Cloud Disk je objem dat, která si můžete „nosit stále s sebou“ naprostým luxusem, jedná se o „externí harddisk“, který nikdy nezapomenete doma.

K čemu službu Cloud Disk využít

  • Nastavíte si Cloud Disk do mobilu, kdykoliv například nafotíte velké množství fotek svým mobilem, můžete si místo ve svém telefonu uvolnit uploadováním fotek na váš Zoner Cloud Disk
  • Zoner Cloud Disk připojíte jako síťovou jednotku pomocí Samba (SMB/CIFS) protokolu ke svému PC, bez ohledu na operační systém získáte online přístup ke svým datům, a to i z několika PC najednou.
  • Zoner Cloud Disk vám umožní zálohování dat, která chcete mít dostupná online
  • Zoner Cloud Disk vám umožní sdílet svá data s přáteli – zřídíte-li jim další přístupový účet
  • Zoner Cloud Disk s vámi bude i ve vašem smartphonu bez ohledu na systém, stačí si ho jen nastavit

Jak se Zoner Cloud Disk odlišuje od jiných řešení?

Zoner Cloud Disk díky podpoře standardních síťových protokolů můžou využívat různé bežící aplikace napříč různými OS, ke kterým jej snadno připojíte. Tuto vlastnost nemá většina jiných řešení!

Kde si zřídím Zoner Cloud Disk?

Pro zřízení Zoner Cloud Disku navštivte web ZonerCloud.cz, kde nabízíme kvalitní cloudová řešení, virtuální servery a další užitečné serverové služby!

Tým ZonerCloud
Web: www.zonercloud.cz
E-mail: admin@zoner.cz